Warunkowa przydatność wody do spożycia – Krzywe Koło i Koźliny

17 października 2019

Warunkowa przydatność wody do spożycia – Krzywe Koło i Koźliny

Informujemy, iż w wodzie z ujęcia Krzywe Koło, dostarczanej do miejscowości Krzywe Koło i Koźliny, stwierdzono warunkową przydatność wody do spożycia ze względu na  ponadnormatywną zawartość fluorków. Do dnia 25.10.2019r. trwają czynności mające na celu doprowadzenie wody do obowiązujących norm. Za utrudnienia przepraszamy.

Ecol-eksploatacja na Dożynkach gminnych 2019 w Suchym Dębie

4 września 2019

Ecol-eksploatacja na Dożynkach gminnych 2019 w Suchym Dębie

24 sierpnia 2019 odbyły się co roczne dożynki, święto dziękczynienia plonów, które miały miejsce w gminie Suchy Dąb. Już od kilku lat Ecol-Unicon popiera tą inicjatywę jako jeden ze sponsorów. Również w tym roku nie zabrakło udziału takich osób jak m. in. prezes Wojciech Falkowski, Mariusz Szostek, Łukasz Pionke oraz Filip Żurawski. Podczas trwania święta, na stanowisku urzędu gminy można było spotkać naszych pracowników, którzy rozdawali różne gadżety jak np. peleryny z logo Ecol-eksploatacja.

Konkurs plastyczny „Ecol-ludek”

10 maja 2019

Konkurs plastyczny „Ecol-ludek”

Z okazji pikniku ekologicznego w Gminie Suchy Dąb który odbył się kilka dni temu, ogłaszamy konkurs plastyczny dla dzieci: Ecol-Ludek. Celem konkursu jest propagowanie i zachęcanie dzieci i młodzieży do poodejmowania działań na rzecz środowiska.

Wszystkie szczegóły znajdują się w załączonym regulaminie – TUTAJ

Przy zgłoszeniach prosimy również rodziców o wypełnienie załączonej zgody – TUTAJ

 

Zapraszamy do udziału 🙂